O METALWELT

Od počátku svého vzniku si naše společnost METALWELT vytyčila základní pilíře, na kterých staví své jméno po celou dobu působení na trhu dodavatele ocelových konstrukcí.

Společnost METALWELT s.r.o. byla založena s podnikatelským záměrem poskytování komplexních služeb v oblasti výroby, dodávek a montáží ocelových, zámečnických konstrukcí, na území České republiky i ostatních států Evropy.

V rámci komplexního přístupu k zákazníkům klademe důraz na osobní přístup při řešení potřeb zákazníků. Naši zaměstnanci mají letité zkušenosti a znalosti při výrobě a montáži ocelových, zámečnických konstrukcí. Klademe důraz na kvalitu a komplexní řešení celé zakázky při zachování co nejnižších realizačních nákladů.

S ohledem na neustále rostoucí poptávku na výrobu ocelových a zámečnických konstrukcí, prvků, jsme se vybavili odpovídajícími technologiemi nutnými pro výrobu náročnějších ocelových konstrukcí nebo jejich částí. Tyto technologie nám umožňují vyrábět kvalitně při velkém objemu.

Přehrát video

Výroba a montáže ocelových konstrukcí i technologických zařízení jsou prováděny dle normových požadavků na jakost výroby a požadavků zákazníků.

Naším cílem je neustále zvyšovat kvalitu a přesnost výrobků, zkracovat dodací termíny a lépe reagovat na požadavky zákazníka. Toho chceme dosáhnout pomocí nejmodernějších technologií, zdokonalováním výrobních postupů a využitím potenciálu kvalitních zaměstnanců.